logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

DLACZEGO MY?

Udostępnij ten post

Przy projektowaniu pilarek taśmowych przyświecała na idea zachowania wysokiej jakości produktu, skierowana do szerokiego grona odbiorców oraz  bezawaryjność, przystępność i wysoki komfort użytkowy naszych maszyn. Tworząc model SAM MK opieraliśmy się na pasji, doświadczeniu i wieloletniej wiedzy konstruktorskiej. Słuchając klientów, po ponad dekadzie pracy udoskonaliliśmy  nasz sprzęt, tak by był jak najbardziej uniwersalny – skrojony wedle potrzeb większości użytkowników. Oparliśmy się o proste i niezawodne rozwiązania konstruktorskie tak, by użytkowanie naszych pilarek było bezawaryjne, pozwalało na samodzielną konserwację sprzętu oraz umożliwiało wykorzystanie ich zarówno w przydomowym ogródku, małym zakładzie pracy jak i  dużym tartaku.

To co odróżnia nas od konkurencji to zastosowanie prostych ale solidnych rozwiązań technicznych oraz lepsze niż w urządzeniach z podobnego segmentu cenowego parametry techniczne. Standardowa wersja produkowanej przez nas pilarki SAM MK posiada największą w swojej klasie  szerokość cięcia – 85 cm, co umożliwia operowanie nawet metrowymi kłodami! Rozwiązanie to czyni naszą pilarkę bezkonkurencyjną. Maszyny w  tej klasie posiadają standard cięcia około 60 cm i pozwalają na pracę z kłodami o 1/4 mniejszymi.

Standardem dla każdej produkowanej przez nas maszyny jest również elektrycznie regulowana wysokość cięcia. Pozwala to na zaoszczędzenie masy energii i czasu co przekłada się na większą wydajność pilarki.

W przypadku elektroniki stawiamy na prostotę. Nasze pilarki ograniczają się do hermetycznej skrzynki sterowniczej, gwarantującej możliwie największą bezawaryjność i zapewniającej prostotę ewentualnej wymiany znajdujących się w niej podzespołów.

Wiele uwagi przykładamy do możliwie największej samowystarczalności w czasie obsługi naszych pilarek. Prosta, niezawodna konstrukcja to nie tylko bezawaryjna praca przez lata ale również niezwykle prosta konserwacja sprzętu, którą można wykonać samemu lub bezpośrednio w naszym warsztacie produkcyjnym.

W ostatnim czasie odwiedził nas jeden z klientów – Pan Stanisław, posiadający własny tartak i zajmujący się wytwarzaniem drewnianych rzeźb, który kupił  dwie nasze pilarki w 2006 roku. Urządzenia pracowały przez ten czas całkowicie bezawaryjnie, znajdując zastosowanie przy większych i mniejszych projektach. Po 14 latach ciągłego funkcjonowania, urządzenia były w doskonałym stanie. W ramach standardowych prac konserwacyjnych wykonany został przegląd silników (Omec Motors HOLANDIA – jedna maszyna 7,5 kW, druga 3 kW), wymienione zostały łożyska, paski, nasmarowane zostały wszystkie części tego wymagające. Maszyny wróciły do tartaku Pana Stanisława gdzie będą pracować przez kilkanaście kolejnych lat.

 

Więcej postów

Trak taśmowy do cięcia materiałów piła taśmowa

Trak taśmowy nie tylko do drewna?

𝐍𝐚𝐬𝐳 𝐭𝐫𝐚𝐤 𝐦𝐚 𝐰𝐢𝐞𝐥𝐞 𝐳𝐚𝐬𝐭𝐨𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧́. Wielu z naszych klientów dodaje https://traktasmowy.pl/wp-content/uploads/sites/3/2021/10/DSC00152-scaled-2.jpg.crisswood.com/wp-content/uploads/sites/3/2022/12/313177308_494846569333424_6844238031286395049_n-1.jpg taśmowy do swojego procesu produkcyjnego. Z każdym kolejnym przesłanym przez Was zdjęciem, coraz częściej

Świąteczna promocja trak taśmowy

Świąteczna promocja na trak taśmowy!

𝐀 𝐜𝐳𝐲 𝐭𝐲 𝐰𝐲𝐬ł𝐚ł𝐞𝐬́ 𝐣𝐮𝐳̇ 𝐬𝐰𝐨́𝐣 𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐝𝐨 𝐒́𝐰𝐢𝐞̨𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐌𝐢𝐤𝐨ł𝐚𝐣𝐚? 𝐓𝐞𝐫𝐚𝐳 𝐣𝐮𝐳̇ 𝐰𝐢𝐞𝐬𝐳 𝐨 𝐜𝐨 𝐰 𝐧𝐢𝐦 𝐩𝐨𝐩𝐫𝐨𝐬𝐢𝐜́ Wielkimi krokami nadchodzi nasza świąteczna 𝐩𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐣𝐚 -𝟔%

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment