logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Czarny dąb kontra nasze maszyny

Udostępnij ten post

Bardzo się cieszymy, że dziś możemy Wam zaprezentować takie piękne i unikatowe drewno jakim jest Czarny Dąb. Nasz klient postanowił się z nim zmierzyć przy pomocy naszych traków taśmowych. I my jeszcze przed zobaczeniem zdjęć wiedzieliśmy, że to najlepszy wybór!

Zacznijmy od pytania: czy wiecie, czym jest 'czarny dąb’? To cenny surowiec inaczej zwany polskim hebanem, który powstał w wyniku długiego procesu (jakieś kilkaset lat) przebywania pod wodą. Swoją wyjątkową barwę zawdzięczają garbnikom, które reagują z solami żelaza obecnymi w wodzie lub ziemi, zmieniając barwę drewna na szaroczarną do granatowoczarnej.

Czarny dąb to cenny i poszukiwany materiał. Niestety większość osób, która ma z nim do czynienia, po prostu go marnuje. Większość przedsiębiorstw bowiem nie posiada odpowiedniego sprzętu, ani doświadczenia jak postępować z takim drzewem.

Jednak nasz klient do nich nie należy! Potrzebował przetrzeć czarny dąb, a my przyszliśmy z pomocą, w postaci naszego niezwodnego traka taśmowego E BIG SAM! O szerokości cięcia aż 135 cm. Pracę na nim dodatkowo ułatwia elektryczny posuw, intuicyjny programator oraz stabilna konstrukcja. Nasza maszyna świetnie radzi sobie z tego typu surowcem i w tym przypadku była idealnym wyborem. Przyjechaliśmy do naszego klienta, by pokazać mu i przeszkolić go z obsługi traka oraz jak profesjonalnie przygotować drzewo dla stolarzy oraz innych „drzewobiorców?”.

Jak podobają się Wam rezultaty pracy naszego klienta i niestrudzonego traka taśmowego E BIG SAM? My jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze traki niczego się nie boją!

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner