logotyp trak taśmowy

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA -6% na nasze największe Traki Taśmowe do dnia 16.12.2022!

Czarny dąb kontra nasze maszyny

Udostępnij ten post

Bardzo się cieszymy, że dziś możemy Wam zaprezentować takie piękne i unikatowe drewno jakim jest Czarny Dąb. Nasz klient postanowił się z nim zmierzyć przy pomocy naszych traków taśmowych. I my jeszcze przed zobaczeniem zdjęć wiedzieliśmy, że to najlepszy wybór!

Zacznijmy od pytania: czy wiecie, czym jest 'czarny dąb’? To cenny surowiec inaczej zwany polskim hebanem, który powstał w wyniku długiego procesu (jakieś kilkaset lat) przebywania pod wodą. Swoją wyjątkową barwę zawdzięczają garbnikom, które reagują z solami żelaza obecnymi w wodzie lub ziemi, zmieniając barwę drewna na szaroczarną do granatowoczarnej.

Czarny dąb to cenny i poszukiwany materiał. Niestety większość osób, która ma z nim do czynienia, po prostu go marnuje. Większość przedsiębiorstw bowiem nie posiada odpowiedniego sprzętu, ani doświadczenia jak postępować z takim drzewem.

Jednak nasz klient do nich nie należy! Potrzebował przetrzeć czarny dąb, a my przyszliśmy z pomocą, w postaci naszego niezwodnego traka taśmowego E BIG SAM! O szerokości cięcia aż 135 cm. Pracę na nim dodatkowo ułatwia elektryczny posuw, intuicyjny programator oraz stabilna konstrukcja. Nasza maszyna świetnie radzi sobie z tego typu surowcem i w tym przypadku była idealnym wyborem. Przyjechaliśmy do naszego klienta, by pokazać mu i przeszkolić go z obsługi traka oraz jak profesjonalnie przygotować drzewo dla stolarzy oraz innych „drzewobiorców?”.

Jak podobają się Wam rezultaty pracy naszego klienta i niestrudzonego traka taśmowego E BIG SAM? My jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze traki niczego się nie boją!

Więcej postów

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner