logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Czy trak taśmowy służy jedynie do obróbki drewna?

Udostępnij ten post

Czy trak taśmowy służy jedynie do obróbki drewna?

Trak taśmowy powstał z myślą o prostej, łatwej i szybkiej obróbce drewna. Jak potwierdziło wielu naszych zadowolonych klientów modele E BIG SAM TYP MK, T SAM TYP MK oraz MONSTER SAM TYP MK sprawdzają się w tym niezawodnie! Zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy drewno to jedyny materiał, jaki można preparować za ich pomocą. Nie musieliśmy długo czekać – jak zwykle nasi klienci szybko zareagowali udowadniając nam, że zastosowanie traków taśmowych jest znacznie szersze i bardziej wszechstronne.

Zatem do czego jeszcze możemy używać traków taśmowych? Jedną z propozycji podzielił się nasz klient. Okazuję się, że nasze maszyny usprawniają również pracę z pianką do ocieplania. Materiał termoizolacyjny do ociepleń budynków mieszkalnych możecie docinać i obrabiać bez obawy o uszkodzenia. Nasze traki działają bardzo precyzyjnie, a dzięki intuicyjnemu panelowi macie możliwość łatwej zmiany parametrów.

Kolejną propozycję zastosowania traków taśmowych dostaliśmy od kolejnego klienta. Tym razem trak posłużył jako maszyna do cięcia pianki tapicerskiej do wypełnień foteli samochodów, motocykli, quadów bądź filtrów. Nasze urządzenie zapewnia także tutaj, wydajną i sprawną pracę.

Wielokrotnie udowodniliście nam, że Wasza kreatywność nie ma końca. Ciekawi jesteśmy, jak Wy wykorzystujecie nasze traki taśmowe? Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i pomysłami to nie wahajcie się do nas napisać i przesłać nam zdjęcia kontakt@traktasmowy.pl

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner