Blog thumbnail

Jak zarobić na drewnie?

Blog thumbnail in

Drewno to wyjątkowo wdzięczny surowiec. Jego obróbka jest stosunkowo prosta i posiada  zastosowań, przez co jest wykorzystywany w wielu branżach, co daję nam mnóstwo możliwości. Popyt na produkty z drewna nie słabnie, co daję nam ogromne możliwości zarobku.

Ceny drewna sukcesywnie rosną od 2018 roku. Jak rosną? Jak pokazują dane na przestrzeni ostatnich lat w czerwcu ceny osiągają apogeum, a popyt jest wówczas największy. Na początku 2016 kubik drewna konstrukcyjnego sprzedałeś za około 350zł , natomiast teraz twój zysk jest trzykrotnie większy!!!

To idealny moment na produkcję. By zarobić na nich jak najwięcej ważne jest optymalne wykorzystanie surowca i maksymalne ograniczenie strat. Wykorzystanie traków taśmowych naszej produkcji sprawdzi się tu idealnie. Nasze maszyny zapewniają wyjątkową precyzję cięcia. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, ustawienie wszelkich parametrów zajmuję niewiele czasu i gwarantuję powtarzalność.

Produkcja z drewna na naszych trakach taśmowych przekłada się zatem na realny zysk. Do tego są to maszyny praktycznie bezawaryjne. Z wyjątkiem części zużywających się, tj. łożyska, paski, które znajdziesz w pobliskim sklepie i samodzielnie wymienisz, co zapewnia brak przestojów w pracy oraz szybkość wykonywanych zleceń. Dzięki własnemu tartakowi szybko rozkręcicie swój biznes. Istnieje stałe zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty z drewna. Kupując trak taśmowy macie pewność szybkiego zwrotu inwestycji.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy możecie zarabiać na obróbce drewna to odpowiedź jest prosta – tak! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi doradcy chętnie udzielą Wam wszelkich fachowych porad odnośnie naszych traków taśmowych oraz wykonania na nich obróbki drewna.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wózek sklepowy

0
Brak produktów w koszyku.
Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter