Blog thumbnail

Maszyna do zadań specjalnych – trak taśmowy MONSTER SAM

Blog thumbnail in

W naszym ostatnim wpisie na blogu opowiadaliśmy Wam o najbardziej uniwersalnym urządzeniu produkowanym przez nas, jakim jest trak taśmowy SAM TYP MK. Model ten świetnie sprawdza się w codziennej pracy z drewnem. Jesteśmy jednak świadomi, że w Waszej pracy zdarzają się zlecenia wyjątkowe, które wymagają maszyny do zadań specjalnych i właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie trak taśmowy MONSTER SAM!

Trak taśmowy MONSTER SAM to urządzenie, które poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami! To największy z produkowanych przez nas traków, który umożliwia Wam cięcie kłód o maksymalnej szerokości aż do 175 cm! Dlatego spokojnie możemy ją nazywać pilarką do zadań specjalnych. Zadbaliśmy o to, aby miała w sobie wszystko, co niezbędne do szybkiej i łatwej pracy.

MONSTER SAM posiada stabilną dwustronną konstrukcje oraz silnik o mocy 15 kW i mechanizm płynnego rozruchu, który zapewnia płynną pracę. Elektryczny posuw oraz intuicyjny programator grubości cięcia pozwala na precyzyjną i sprawną zmianę parametrów w zależności od potrzeb. Trak został wyposażony w tor o długości 6 metrów, z dodatkową możliwością przedłużenia.

Podsumowując, jeśli potrzebujecie maszyny do obróbki naprawdę dużych kłód trak taśmowy MONSTER SAM sprawdzi się idealnie. Warto wspomnieć, że choć cechuje go najwyższa jakość wykonania i ponadstandardowe właściwości, wiąż jest to maszyna o świetnej i przystępnej cenie na tle konkurencji.

Szykujemy dla Was niespodziankę, coś specjalnego związanego z naszym POTWOREM! 🙂 Śledźcie nas w social mediach, już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wózek sklepowy

0
Brak produktów w koszyku.
Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter