Blog thumbnail

Nasz sztandarowy produkt – trak taśmowy SAM TYP MK

Blog thumbnail in

Na naszym blogu poruszamy różne tematy, jednak dziś chcieliśmy powrócić do podstaw. Nasz sztandarowy produkt – trak taśmowy SAM TYP MK to model, od którego wszystko się zaczęło. Jest on w naszej ofercie już 15 lat! A nasze rosnące doświadczenie pozwoliło uczynić z niego idealną maszynę.

Trak taśmowy SAM TYP MK to najchętniej wybierane urządzenie z naszej oferty. Musimy przyznać, że wcale nas to nie dziwi. To model, który jest najbardziej uniwersalny i sprawdza się w wielu branżach i zadaniach. Certyfikowana konstrukcja, zapewnia bezawaryjną szybką pracę, którą tak sobie cenicie na co dzień.

SAM MK to trak wyprodukowany z starannie wyselekcjonowanych materiałów i podzespołów, które gwarantują najwyższą jakość, przy zachowaniu przystępnej ceny. Silnik holenderskiej firmy Omec Motors o mocy 7,5 kW to delikatna siła, z którą należy się liczyć. Posiada mechanizm płynnego rozruchu oraz zapewnia elektryczne ustawienie grubości cięcia. Dzięki temu trak taśmowy SAM TYP MK może przeciąć kłodę nawet o szerokości 95 cm!

Każdy nasz trak to gotowa do pracy maszyna, dzięki której z łatwością powstaną deski, blaty, belki a nawet domy. Trak taśmowy SAM TYP MK choć najpopularniejszy w naszej ofercie wciąż posiada najkorzystniejszą cenę. Na dzień dzisiejszy możecie mieć tę maszynę w cenie około 14 800 zł netto.

Pamiętajcie, żaden nasz trak, ciężkiej pracy się nie boi! Zapraszamy do kontaktu kontakt@traktasmowy.pl Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wózek sklepowy

0
Brak produktów w koszyku.
Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter