Blog thumbnail

Poznajcie nasze nowości: ostrzarkę do pił taśmowych oraz rozwierak do pił taśmowych

Blog thumbnail in

Każdy posiadasz traka taśmowego powinien się zaopatrzyć w ostrzarkę oraz rozwierak. Teraz znajdziecie je w naszej ofercie! Sprzęty najwyższej jakości – dwie doskonałe maszyny, które szybko zdobędą Wasze względy.

Ostrzarka do pił taśmowych

Ostrzarka do pił taśmowych na kamień borazonowy to najnowsza pozycja w naszym sklepie. Odciąży Was całkowicie od tego zadania, gdyż po ustawieniu parametrów jest praktycznie bezobsługowa. Wystarczy skorzystać z panelu, w którym wprowadzamy pożądane ustawienia tj. ilość zębów.

Solidna i trwała maszyna która ostrzy każda piłę.

Ostrzarka z kamieniem o średnicy 203 mm umożliwia ostrzenie pił o długości od 3000 do 6000 mm i szerokościach od 20 do 60 mm. Płynna regulacja skoku ściernicy (góra-dół) daje możliwość ustawienia różnych wysokości ostrzonych zębów od 4 do 15 mm. Wielkość podziałki zęba jest przystosowana do podziałki 22,225 mm.

Wyróżnia się wysoką prędkością ostrzenia, przy maksymalnym ustawieniu. To, aż 60 zębów na minutę, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Dodatkowo możemy ustawiać zakres kąta natarcie w zależności od potrzeb w przedziale 0 stopni do 20 stopni. Maszyna zapewnia płynną pracę dzięki silnikowi o mocy 0,55kW/400V.

Rozwierak do pił taśmowych

W prosty i szybki sposób rozwierania zębów pił taśmowych zapewni Wam nasz rozwierak. Posiada wbudowane dwa czujniki rozwarcia dokonujące automatycznego pomiaru w trakcie pracy rozwieraka. W zależności od rodzaju piły ustawiamy sposób i wielkość rozwarcia do 1,2 mm na stronę.

Rozwierak do pił taśmowych jest niezwykle precyzyjny – dokładność rozwierania jest na poziomie +/- 0,01 mm. Nasza maszyna może obsługiwać piły o szerokości od 20 do 60 mm i długości od 300 do 5600 mm, przy grubości do 1,25 mm. Zapewnia niezwykle szybką i precyzyjną pracę, aż do 90 zębów/minutę, przy stosunkowo niewielkiej wadze 35 kg. Rozwierak do pił taśmowych dostępny jest w dwóch wersjach elektrycznej oraz z korbą.

Odwiedź nasz sklep i już dziś doposaż swój warsztat w ostrzarkę oraz rozwierak do pił taśmowych.


Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wózek sklepowy

0
Brak produktów w koszyku.
Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter