logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Sprawdzenie sprzętu i mocowanie do powierzchni

Udostępnij ten post

Zaraz po dostarczeniu do Ciebie maszyny, upewnij się, że żaden z podzespołów nie uszkodził się podczas transportu. Zwróć szczególną uwagę na część tnącą i wchodzące jej skład dwie rolki i dwa koła:

Rolki znajdują się na dolnym pasie piły, natomiast koła przykryte są czarno-żółtymi pokrywami zabezpieczającymi. Instrukcja wymiany rolek i ustawienia koła żeliwnego.

Gdy upewnisz się, że wszystko z maszyną jest w porządku, możesz przejść do zamocowania jej w przygotowanym do tego miejscu. Jeżeli, zgodnie z zaleceniem, umieszczasz pilarkę na przygotowanej wcześniej betonowej wylewce, pomocne mogą okazać się kołki szybkiego montażu. Pamiętaj, że trak musi stać równo i stabilnie w miejscu do tego przeznaczonym. W przeciwnym wypadku może to utrudnić Ci późniejszą pracę, ponieważ brak umocowania maszyny do podłoża może negatywnie odbić się na jakości wykonywanych cięć, przez generowane drgania.

Ustawiona i podłączona maszyna jest już gotowa do pracy.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner