logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Jak zarobić na drewnie?

Udostępnij ten post

Drewno to wyjątkowo wdzięczny surowiec. Jego obróbka jest stosunkowo prosta i posiada  zastosowań, przez co jest wykorzystywany w wielu branżach, co daję nam mnóstwo możliwości. Popyt na produkty z drewna nie słabnie, co daję nam ogromne możliwości zarobku.

Ceny drewna sukcesywnie rosną od 2018 roku. Jak rosną? Jak pokazują dane na przestrzeni ostatnich lat w czerwcu ceny osiągają apogeum, a popyt jest wówczas największy. Na początku 2016 kubik drewna konstrukcyjnego sprzedałeś za około 350zł , natomiast teraz twój zysk jest trzykrotnie większy!!!

To idealny moment na produkcję. By zarobić na nich jak najwięcej ważne jest optymalne wykorzystanie surowca i maksymalne ograniczenie strat. Wykorzystanie traków taśmowych naszej produkcji sprawdzi się tu idealnie. Nasze maszyny zapewniają wyjątkową precyzję cięcia. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, ustawienie wszelkich parametrów zajmuję niewiele czasu i gwarantuję powtarzalność.

Produkcja z drewna na naszych trakach taśmowych przekłada się zatem na realny zysk. Do tego są to maszyny praktycznie bezawaryjne. Z wyjątkiem części zużywających się, tj. łożyska, paski, które znajdziesz w pobliskim sklepie i samodzielnie wymienisz, co zapewnia brak przestojów w pracy oraz szybkość wykonywanych zleceń. Dzięki własnemu tartakowi szybko rozkręcicie swój biznes. Istnieje stałe zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty z drewna. Kupując trak taśmowy macie pewność szybkiego zwrotu inwestycji.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy możecie zarabiać na obróbce drewna to odpowiedź jest prosta – tak! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi doradcy chętnie udzielą Wam wszelkich fachowych porad odnośnie naszych traków taśmowych oraz wykonania na nich obróbki drewna.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner