logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Maszyna do zadań specjalnych – trak taśmowy MONSTER SAM

Udostępnij ten post

W naszym ostatnim wpisie na blogu opowiadaliśmy Wam o najbardziej uniwersalnym urządzeniu produkowanym przez nas, jakim jest trak taśmowy SAM TYP MK. Model ten świetnie sprawdza się w codziennej pracy z drewnem. Jesteśmy jednak świadomi, że w Waszej pracy zdarzają się zlecenia wyjątkowe, które wymagają maszyny do zadań specjalnych i właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie trak taśmowy MONSTER SAM!

Trak taśmowy MONSTER SAM to urządzenie, które poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami! To największy z produkowanych przez nas traków, który umożliwia Wam cięcie kłód o maksymalnej szerokości aż do 175 cm! Dlatego spokojnie możemy ją nazywać pilarką do zadań specjalnych. Zadbaliśmy o to, aby miała w sobie wszystko, co niezbędne do szybkiej i łatwej pracy.

MONSTER SAM posiada stabilną dwustronną konstrukcje oraz silnik o mocy 15 kW i mechanizm płynnego rozruchu, który zapewnia płynną pracę. Elektryczny posuw oraz intuicyjny programator grubości cięcia pozwala na precyzyjną i sprawną zmianę parametrów w zależności od potrzeb. Trak został wyposażony w tor o długości 6 metrów, z dodatkową możliwością przedłużenia.

Podsumowując, jeśli potrzebujecie maszyny do obróbki naprawdę dużych kłód trak taśmowy MONSTER SAM sprawdzi się idealnie. Warto wspomnieć, że choć cechuje go najwyższa jakość wykonania i ponadstandardowe właściwości, wiąż jest to maszyna o świetnej i przystępnej cenie na tle konkurencji.

Szykujemy dla Was niespodziankę, coś specjalnego związanego z naszym POTWOREM! 🙂 Śledźcie nas w social mediach, już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner