logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Tartak na własne potrzeby – czy to się opłaca?

Udostępnij ten post

Na co dzień pracujesz z drewnem, jednak wciąż jesteś uzależniony od dostawców z kraju lub zza granicy? Drzewo to surowiec, którego cena wciąż się waha, do tego dochodzą ceny transportu i pośredników. W takim przypadku stworzenie własnego tartaku, nawet małego, który będzie służył tylko na nasze potrzeby jest opcją bardzo atrakcyjną.

Postawienie własnego tartaku przed swoim zakładem pracy sprawi, że staniecie się samowystarczalni i będziecie mogli wyprodukować dokładnie tyle surowca ile w danym momencie potrzebujecie. Dzięki temu, że sprawujecie pełną kontrolę nad maszyną macie gwarancję, że otrzymane drewno spełnia wszystkie Wasze wymagania i parametry. Zyskujecie również na braku pośredników – zarówno pieniądze, jak i czas.

Co jest potrzebne do stworzenia własnego tartaku? Przede wszystkim sprzęt wysokiej klasy. Nasze traki sprawdzą się idealnie – to jakość doceniona przez profesjonalistów na całym świecie w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodajmy do tego, że jest to sprzęt o bardzo intuicyjnym oprogramowaniu i jest on bardzo łatwy w obsłudze. Bez problemu ustawisz grubość cięcia, kierunek posuwu na torowisku, płynnie zmienisz prędkość maszyny, czy wyregulujesz wysokość.

Ponadto kupując trak do cięcia drewna u nas otrzymujesz szczegółową instrukcję oraz naszą fachową pomoc. Nawet po sprzedaży możesz być z nami w stałym kontakcie, wysyłać nam zapytania, a my zawsze chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy dodatkowych porad.

Już dziś stwórz własny tartak z jedną z naszych maszyn i wykorzystaj jej pełny potencjał! Dzięki naszym klientom wiemy, że branża stolarska jest niezwykle kreatywna, a Wasze pomysły się nie kończą. Przesyłane przez Was zdjęcia tylko to potwierdzają.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner