logotyp trak taśmowy

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA -6% na nasze największe Traki Taśmowe do dnia 16.12.2022!

Tartak na własne potrzeby – czy to się opłaca?

Udostępnij ten post

Na co dzień pracujesz z drewnem, jednak wciąż jesteś uzależniony od dostawców z kraju lub zza granicy? Drzewo to surowiec, którego cena wciąż się waha, do tego dochodzą ceny transportu i pośredników. W takim przypadku stworzenie własnego tartaku, nawet małego, który będzie służył tylko na nasze potrzeby jest opcją bardzo atrakcyjną.

Postawienie własnego tartaku przed swoim zakładem pracy sprawi, że staniecie się samowystarczalni i będziecie mogli wyprodukować dokładnie tyle surowca ile w danym momencie potrzebujecie. Dzięki temu, że sprawujecie pełną kontrolę nad maszyną macie gwarancję, że otrzymane drewno spełnia wszystkie Wasze wymagania i parametry. Zyskujecie również na braku pośredników – zarówno pieniądze, jak i czas.

Co jest potrzebne do stworzenia własnego tartaku? Przede wszystkim sprzęt wysokiej klasy. Nasze traki sprawdzą się idealnie – to jakość doceniona przez profesjonalistów na całym świecie w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodajmy do tego, że jest to sprzęt o bardzo intuicyjnym oprogramowaniu i jest on bardzo łatwy w obsłudze. Bez problemu ustawisz grubość cięcia, kierunek posuwu na torowisku, płynnie zmienisz prędkość maszyny, czy wyregulujesz wysokość.

Ponadto kupując trak do cięcia drewna u nas otrzymujesz szczegółową instrukcję oraz naszą fachową pomoc. Nawet po sprzedaży możesz być z nami w stałym kontakcie, wysyłać nam zapytania, a my zawsze chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy dodatkowych porad.

Już dziś stwórz własny tartak z jedną z naszych maszyn i wykorzystaj jej pełny potencjał! Dzięki naszym klientom wiemy, że branża stolarska jest niezwykle kreatywna, a Wasze pomysły się nie kończą. Przesyłane przez Was zdjęcia tylko to potwierdzają.

Więcej postów

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner