logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Trak taśmowy E SAM TYP MK 2006

Udostępnij ten post

Trak taśmowy E SAM TYP MK 2006 to produkt, który jest z nami już ponad 15 lat. To lata, które spędziliśmy na udoskonalaniu tej maszyny bazując na naszym doświadczeniu, najnowszych technologiach oraz opiniach naszych klientów. Dzięki temu to trak, który jest najchętniej wybieranym urządzeniem z naszej oferty, ponieważ najlepsza jakość idzie tutaj w parze z najlepszą ceną.

Wyroby drewniane są teraz bardzo pożądane i można na nich świetnie zarobić, jeśli odpowiednio wykorzystamy materiał. Dzięki precyzyjnemu cieciu znacznie ograniczamy straty i wykorzystujemy drewno optymalnie. Inwestycja w nasz trak, zwraca się szybciej niż myślicie.

Uniwersalny trak taśmowy w wersji z elektrycznym posuwem i programatorem cięcia sprawdza się w wielu branżach i zadaniach. Maszyna o niezawodnej, certyfikowanej konstrukcji, która w swojej klasie nie ma sobie równych! W podstawowej konfiguracji szerokość cięcia wynosi 85 cm, przy maksymalnej szerokości kłody aż 95 cm. W zestawie docisk, obracak, kły mocujące, 5 pił.

Trak taśmowy E SAM TYP MK 2006 zapewnia komfortową, szaybką i przede wszystkim bezawawyjną pracę. Dajemy na to 12 miesięcy gwarancji (z wyłączeniem części ulegających zużyciu – rolki, łożyska, paski klinowe), a na silniki, aż trzy lata gwarancji.

Sprawną i przyjemną pracę zapewnia mechanizm płynnego rozruchu oraz programator grubości cięcia. Dzięki stałej skali pomiarowej możemy produkować ściśle określone wymiary, szybko i dokładnie za każdym razem. Kontrolne cięcia wykonywane na różnych rodzajach drewna pozwalają przeprowadzić pełną regulację podzespołów.

Wybierając trak taśmowy E SAM TYP MK 2006 otrzymujesz w zestawie funkcjonalnego traka, zapewniającego najwyższą jakość i efekty cięcia. Praca przebiegnie szybko i bez strat materiału, czy czasu. To maszyna, która już po pierwszym zleceniu udowodni Ci swoją wartość.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner