logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Trak taśmowy ich nową inwestycją? 180cm szerokości kłody do przetarcia!

Udostępnij ten post

Maszyna do zadań specjalnych

Na naszym profilu Facebookowym wspominaliśmy wam o tym, że zdarza nam się nazwać nasz trak taśmowy maszyną do zadań specjalnych ze względu na zastosowania, jakie mu znajdujecie. Tak też było i w tym przypadku. E MONSTER SAM naszej produkcji w rękach klienta spisał się wzorowo na medal.

Blisko 180cm szerokości kłody może robić wrażenie!

Ale co tak naprawdę zmieniło się u naszego klienta?

Do tej pory nasz klient opierał swoją działalność na drewnie kontrukcyjnym, ciętym na taśmówce o małej szerokości cięcia. Inwestując w trak taśmowy MONTSTER SAM biznes klienta uzyskał kolejny atrakcyjny strumień przychodów, rozwijając przy tym swoją firmę o nowy produkt.

Przy odpowiednim przygotowaniu, przetarcie tak dużej kłody potrafi być naprawdę proste, a w efekcie otrzymujemy bardzo wartościowe foszty. 🪵💵 Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie nam przesyłacie.

Jeśli prowadzisz własny tartak to chętnie przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla twojej firmy oraz odpowiemy na wszystkie pytania dot. naszych traków taśmowych. Wystarczy tylko, że odezwiesz się do nas w wiadomości prywatnej!

Drewniane Foszty 175cm szerokości
Efekt końcowy 🙂

Zdjęcia nadesłane przez firmę Northwood, dziękujemy!

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner