logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Trak taśmowy z precyzją cięcia co do 0.1mm!

Udostępnij ten post

Trak taśmowy w przemyśle

I ty możesz wykorzystać trak taśmowy w swoim przemyśle!

Potrzeba na rynku

Od momentu wyprodukowania pierwszego traka E MONSTER SAM, do naszej firmy zwróciło się wiele przedsiębiorstw przemysłowych🧐, aby wykorzystać naszą maszynę na swoich liniach produkcyjnych.

Bardzo ważną cechą dla pewnej grupy klientów była między innymi ogromna precyzyjność maszyny podczas cięcia. 🔪 W niektórych procesach produkcyjnych nasi klienci potrzebują dokładności nawet co do 0.1mm – E MONSTER SAM właśnie taką dokładność osiąga.

Jaką gwarancje dajemy na nasze traki taśmowe?

Naszą gwarancją jakości dla takich firm są testy, które przeprowadzamy, wykorzystując różne brzeszczoty na konkretnym materiale przesłanym przez klienta. To właśnie dzięki takiej metodologii osiągamy wymaganą jakość cięcia na materiale, z którym w przeszłości mogliśmy nie mieć jeszcze do czynienia. Dopiero po otrzymaniu pozytywnego wyniku maszyna jest finalnie przekazywana do nowego właściciela!

Nasi klienci to kopalnia pomysłów!

A to co klienci potrafią następnie zrobić z naszym trakiem taśmowym, możecie zobaczyć na różnych zdjęciach! Pracę na takim stanowisku możemy podsumować w trzech słowach: sprawnie, precyzyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie!

Trak taśmowy stanowisko pracy

Zastanawiasz się czy nasz trak taśmowy sprawdziłby się przy automatyzacji również twojego przemysłu? Odezwij się do nas, a wspólnymi siłami znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

———

Zdjęcia nadesłane przez klienta ze Szwecji

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner