logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Trak taśmowy nie tylko do drewna?

Udostępnij ten post

𝐍𝐚𝐬𝐳 𝐭𝐫𝐚𝐤 𝐦𝐚 𝐰𝐢𝐞𝐥𝐞 𝐳𝐚𝐬𝐭𝐨𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧́.

Trak taśmowy do cięcia materiałów piła taśmowa

Wielu z naszych klientów dodaje trak taśmowy do swojego procesu produkcyjnego. Z każdym kolejnym przesłanym przez Was zdjęciem, coraz częściej używamy określenia „maszyna do zadań specjalnych” mając rzecz jasna na myśli nasz Trak Taśmowy.

Trzeba przyznać, że klient ze Szwecji wykazał się tutaj naprawdę ciekawym rozwiązaniem. 𝐖 𝐭𝐲𝐦 𝐩𝐫𝐨𝐜𝐞𝐬𝐢𝐞 𝐭𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐠ł𝐨𝐰𝐢𝐜𝐚 𝐩𝐨𝐫𝐮𝐬𝐳𝐚 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐩𝐨 𝐭𝐨𝐫𝐳𝐞, 𝐭𝐲𝐥𝐤𝐨 𝐦𝐚𝐭𝐞𝐫𝐢𝐚ł 𝐜𝐢𝐞̨𝐭𝐲.

𝐌𝐚𝐭𝐞𝐫𝐢𝐚ł, 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐲 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐭𝐚𝐣 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐧𝐚𝐧𝐲 𝐦𝐚 𝐩𝐨𝐧𝐚𝐝 𝟏𝟗𝟎 𝐜𝐦 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐨𝐤𝐨𝐬́𝐜𝐢! 𝐢 𝟏𝟗𝟎 𝐜𝐦 𝐰𝐲𝐬𝐨𝐤𝐨𝐬́𝐜𝐢! Takie rozmiary przekraczają możliwości nawet naszej największej produkowanej seryjnie maszyny Monster SAM. Tartak został przygotowany na zamówienie, aby mógł sprostać temu konkretnemu zadaniu.

Trak taśmowy do cięcia materiałów piła taśmowa

A może sami wdrożyliście do swojej produkcji jakieś nietuzinkowe rozwiązania, którymi chcielibyście się podzielić? Z niecierpliwością czekamy na wasze komentarze!

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Cookie Consent with Real Cookie Banner