logotyp trak taśmowy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać szczegóły atrakcyjnych promocji!

Nasz sztandarowy produkt – trak taśmowy SAM TYP MK

Udostępnij ten post

Na naszym blogu poruszamy różne tematy, jednak dziś chcieliśmy powrócić do podstaw. Nasz sztandarowy produkt – trak taśmowy SAM TYP MK to model, od którego wszystko się zaczęło. Jest on w naszej ofercie już 15 lat! A nasze rosnące doświadczenie pozwoliło uczynić z niego idealną maszynę.

Trak taśmowy SAM TYP MK to najchętniej wybierane urządzenie z naszej oferty. Musimy przyznać, że wcale nas to nie dziwi. To model, który jest najbardziej uniwersalny i sprawdza się w wielu branżach i zadaniach. Certyfikowana konstrukcja, zapewnia bezawaryjną szybką pracę, którą tak sobie cenicie na co dzień.

SAM MK to trak wyprodukowany z starannie wyselekcjonowanych materiałów i podzespołów, które gwarantują najwyższą jakość, przy zachowaniu przystępnej ceny. Silnik holenderskiej firmy Omec Motors o mocy 7,5 kW to delikatna siła, z którą należy się liczyć. Posiada mechanizm płynnego rozruchu oraz zapewnia elektryczne ustawienie grubości cięcia. Dzięki temu trak taśmowy SAM TYP MK może przeciąć kłodę nawet o szerokości 95 cm!

Każdy nasz trak to gotowa do pracy maszyna, dzięki której z łatwością powstaną deski, blaty, belki a nawet domy. Trak taśmowy SAM TYP MK choć najpopularniejszy w naszej ofercie wciąż posiada najkorzystniejszą cenę. Na dzień dzisiejszy możecie mieć tę maszynę w cenie około 14 800 zł netto.

Pamiętajcie, żaden nasz trak, ciężkiej pracy się nie boi! Zapraszamy do kontaktu kontakt@traktasmowy.pl Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

Więcej postów

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego

Rolka prowadząca do traka taśmowego to częsty obiekt pytań na grupach tematycznych związanych z przemysłem drzewnym. Powód jest oczywisty. Rolka jest elementem który znacząco wpływa

Czy chcesz poznać nasze ceny?

To potrwa dosłownie moment

Trak Taśmowy E Big Sam przecieranie cięcie drewna wielka średnica kłody
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner