Blog thumbnail

Wielka świąteczna promocja!

Blog thumbnail in

Ceny wszystkich produktów szybują, inflacja wciąż rośnie, drewno drożeje, a co u nas? My ruszamy ze świąteczną promocją! Uznaliśmy, że chcemy być jak święty Mikołaj I dawać prezenty i tak dla dużych chłopców mamy duże zabawki pod choinkę! Na Gwiazdkę przygotowaliśmy dla Was specjalną super ofertę. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Dzyń, dzyń, dzyń! Trak taśmowy BIG SAM, E BIG SAM, MONSTER SAM oraz trak E MONSTER SAM teraz z mega atrakcyjną promocją! Od dziś do końca roku możecie skorzystać z rabatu -6%! Urządzenia, które usprawnią Waszą codzienną pracę. Modele SAM to uniwersalne narzędzia o szerokości cięcia do 135 CM, zaś model E MONSTER SAM to urządzenie do zadań specjalnych, które oferuje aż 175CM szerokości cięcia. Daję to możliwość przecięcia kłód o szerokości nawet 200CM!

Nasze maszyny są produkowane w całej Europie. Wykorzystujemy do nich najlepsze podzespoły I części od lokalnych producentów. Wykonane z niezwykłą dbałością o detal, są wielokrotnie testowane pod kątem cięcia na różnych gatunkach I szerokościach drewna, dzięki czemu przeprowadzamy pełną regulację podzespołów. Każdy z naszych traków taśmowych posiada certyfikat jakości wydany przez Centrum Certyfikacji Wyrobów Przemysłu Drzewnego.

Nie przegapcie takiej okazji! Tylko u nas traki taśmowe w promocji! Do końca roku traki: BIG SAM, E BIG SAM, MONSTER SAM oraz trak E MONSTER SAM z rabatem -6%. Zacznijcie nowy rok z przytupem!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wózek sklepowy

0
Brak produktów w koszyku.
Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter